joomla 3wordpress

Kuzmenko    Професор кафедри підземної розробки родовищ, гірничий інженер, доктор технічних наук, професор, академік Інженерної академії наук України, член-кореспондент Академії гірничих наук України, лауреат державної премії в галузі науки і техніки України. На сьогодні є заступником першого проректора університету на громадських началах, голова науково-методичної ради університету.

 

    1972 року закінчив Дніпропетровський гірничий інститут ім. Артема за спеціальністю "Технологія і механізація підземної розробки родовищ корисних копалин", професійна кваліфікація "Гірничий інженер". Служив офіцером у танкових військах Радянської Армії. В університеті працює з 1974 року.

    1986 року закінчив курси іноземної мови (французька) Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка.

    Кузьменко О.М. є головою спеціалізованої ради із захисту докторських та кандидатських дисертацій у Національному гірничому університеті (Д 08.080.03.) та член такої ж ради в Інституті геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України (Д 08.188.01). Деякий час був заступником директора, керівником навчальної компоненти науково-освітнього центру "Стійкість геомеханічних систем: процеси, явища, ризики", створеного сумісно з Фондом цивільних досліджень і розвитку США, Національним гірничим університетом і МОН України. Один із засновників міжнародної науково-практичної конференції "Школа підземної розробки", створеної кафедрою підземної розробки родовищ. У 2011 році разом із співробітниками компанії ДТЕК отримав Державну премію в галузі науки і техніки України.

     Пройшов стажування в університеті ім. Поля Валері (м. Монтпельє, Франція). Викладав спеціальні дисципліни з розробки родовищ корисних копалин у Аннабінському університеті (м. Аннаба, Алжир).

     Головний науковий напрям – розробка родовищ у складних гірничо-геологічних умовах з урахуванням геодинаміки геологічного середовища та рудних родовищ системами із закладкою, що твердіє; складні гірничо-геологічні умови, обумовлені сучасними тектонічними рухами, багаторазовими підробками породного масиву та ін.; інтенсифікація ведення гірничих робіт на великих глибинах.

     Автор близько 120 опублікованих наукових праць, нормативних документів і методичних розробок, серед яких 2 підручники, гірничий словник і 17 монографій.

     Контакти: пр. К.Маркса 19, корп. 4, кім. 58,

тел.: (0562) 47-23-26,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress