joomla 3wordpress

    Кандидат технічних наук, доцент.

    1990 року закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю "Розробка родовищ корисних копалин" та вступив до аспірантури при кафедрі підземної розробки родовищ. Протягом 1990 – 2014 рр. працював в Національному гірничому університеті молодшим, старшим науковим співробітником, асистентом, доцентом кафедри підземної розробки родовищ.

     Ним розроблено: два робочих проекти будівництва станцій "Підземгаз" для шахт ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля"; технологічна документація демонстраційної стендової установки, методика досліджень процесів протікання СПГВ, за контрактом з Міністерством міжнародної торгівлі та промисловості Японії й фірм JCOAL і Mitsui (2000 – 2001); розроблена технологічна схема дослідного підземного газогенератора для умов шахти "Барбара" (Польща) у рамках виконання проекту "HUGE", реалізовано технологію газифікації вугілля Західного Донбасу на стендовій установці з отримання товарної енергетичної та хімічної продукції, обґрунтовано критерії придатності і параметрів газифікації вугільних пластів Соленівського та Слезневського родовища і пластів МПО "Кузбас".

    Наукова діяльність Фальштинського В.С. охоплює напрями з свердловинної підземної газифікації вугілля (СПГВ): розробка параметрів герметичності підземного газогенератора, обґрунтування адаптаційних процесів взаємодії системи "газогенератор-породовугільний масив" в умовах вигазовування пласта твердого палива, розробка критеріїв придатності вугільних родовищ до підземної газифікації, розробка і впровадження стендових установок з дослідження процесів і параметрів СПГВ.

    Має 111 друкованих робіт, у тому числі: 7 монографій, довідник, навчальний посібник, 70 наукових статей, 6 методичних робіт, 26 патентів на винахід.

Контакти: пр. К.Маркса 19, корп. 4, кім. 57,

тел.: (0562)46-90-47

joomla 3wordpress