joomla 3wordpress

     Кандидат технічних наук, доцент кафедри підземної розробки родовищ, заступник директора Інституту з методичної роботи.

    2005 року закінчив Селидівський гірничий технікум і вступив до Національного гірничого університету, де навчався на очній формі за спеціальністю "Розробка родовищ корисних копалин". По закінченні навчання в 2008 році вступив до очної аспірантури на кафедру підземної розробки родовищ. 2014 року захистив кандидатську дисертацію. Також у 2014 році отримав грант на реалізацію дослідницького проекту за темою: "Аналіз попередніх досліджень, спрямованих на зниження екологічного навантаження під час підземного видобування корисних копалин в Польщі" на базі Краківської гірничо-металургійної академії ім. Ст. Сташиця (м. Краків, Республіка Польща).

    У 2014 році отримав грант на реалізацію дослідницького проекту на базі Краківської гірничо-металургійної академії ім. Ст. Сташиця (м. Краків, Республіка Польща).

    Наукова діяльність Тимошенка Є.В. спрямована на розробку технологічних рішень при відпрацюванні запасів у складних гірничо-геологічних умовах, а також інтенсифікацію гірничих робіт при розробці тонких та вельми тонких вугільних пластів з урахуванням екологічного навантаження на вугледобувні регіони.

    Має 17 наукових праць, у тому числі наукова праця у фаховому виданні, що входить до міжнародної наукометричної бази даних Scopus, та співавтор колективної монографії.

Контакти: пр. К.Маркса 19, корп. 4, кім. 57,

тел.: (0562)47-90-47,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress