joomla 3wordpress

    Кандидат технічних наук, доцент.

 Закінчив з відзнаками Дніпрорудненський індустріальний технікум за спеціальністю «Технологія підземної розробки родовищ корисних копалин» (1999) і Національний гірничий університет за спеціальністю «Підземна розробка родовищ корисних копалин» (2004). Впродовж 2004 – 2007 рр. навчався в очній аспірантурі при кафедрі підземної розробки родовищ за напрямом підготовки «Гірництво». Асистент кафедри (2005 – 2010).

 Захистив кандидатську дисертацію на тему «Обґрунтування раціональних параметрів кріплення нарізних виробок у зонах впливу очисних камер на великих глибинах» за спеціальністю 05.15.02 – Підземна розробка родовищ корисних копалин (2009) та здобув вчене звання доцента кафедри підземної розробки родовищ (2012). З 2010 доцент кафедри гірничої інженерії та освіти (раніше підземної розробки родовищ).

 Науковий напрям: стійкість закладки та рудних масивів навколо очисних камер при камерних системах розробки із закладанням; проектування параметрів буропідривних робіт при проведенні гірничих виробок і очисних робіт; підвищення рівня екологічної безпеки при видобуванні залізних руд за рахунок застосування нової технології відбивання руди, адаптованої під емульсійні вибухові речовини.

 В серпні 2017 р. успішно пройшов науково-практичний та методико-педагогічний курс з підготовки та наукового супроводження наукових освітніх проектів, з опанування інноваційних форм та методів навчання, а також вдосконалення мовної підготовки (м. Хжанув, м. Краків, м. Вроцлав, Польща).

 Викладає дисципліни: «Технологія підземної розробки рудних родовищ», «Особливості підземної розробки рудних родовищ».

  Наукові профілі: ORCIDScopusWeb of ScienceResearchGate,

Google Scholar.

  Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 58, тел.: (0562)47-23-26,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress