joomla 3wordpress

   Аспірант кафедри гірничої інженерії та освіти

 З 1994 р. по 2000 р. навчався в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» «Інститут енергозбереження та енергоменеджменту», де здобув освіту за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» та здобув кваліфікацію гірничого інженера-еколога.

  У 2003 р. за програмою міжнародного обміну здобув ступінь магістра громадського адміністрування від Колумбійського університету (США) за спеціалізацією «Природничі науки, політика та управління».

  Працював на інженерних посадах у Науково-дослідному інституті охорони праці (м. Київ), Інституті технічної теплофізики (м. Київ), також у недержавних та державних організаціях за здобутим фахом.

  З 2010 р. працює на посаді старшого менеджера операційної дирекції ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ». Фаховий напрямок - промислова екологія, охорона здоров’я та промислова безпека на металургійних та гірничодобувних підприємствах.

  У 2016 р. вступив до аспірантури ДВНЗ «Національний гірничий університет» заочної форми навчання, спеціальність «Гірництво».

  Тема дисертаційної роботи «Обґрунтування техніко-економічних параметрів утилізації промислових відходів гірничо-металургійного комплексу». Науковий керівник – д.т.н., проф. Бондаренко В.І.

Профіль: Scopus

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress