joomla 3wordpress

   Кандидат технічних наук, доцент.

   Закінчив з відзнакою Дніпропетровський гірничий інститут ім. Артема в 1985 р. за спеціальністю «Технологія та комплексна механізація підземної розробки родовищ корисних копалин». Після закінчення інституту працював в ДГІ на посадах: стажера-дослідника, молодшого наукового співробітника, наукового співробітника, з 1994 р. асистента, а з 1997 р. доцента кафедри підземної розробки родовищ. З   1988 р. по 1991 р. навчався в аспірантурі, у 1995 р. захистив  кандидатську дисертацію на тему «Обґрунтування параметрів технології розробки тонких пластів з закладкою порід, що присікаються у вироблений простір» за спеціальністю 05.15.02 – Підземна розробка родовищ корисних копалин.

 Бере активну участь у залученні найбільш здібної молоді до вступу в університет. Виконував обов’язки секретаря приймальної комісії по гірничому факультету, відповідального секретаря приймальної комісії університету, члена предметної комісії. Зараз працює експертом з напряму «Гірництво» приймальної комісії університету.

 Крім викладацької роботи на кафедрі довгий час працював в структурах з підготовки студентів за заочною формою навчання:  з 1997 р. на посаді заступника декана заочного факультету, потім, у зв’язку з перейменуванням факультету – заступника директора інституту заочно-дистанційної освіти. З 2011 по 2018 рік очолював Інститут заочної освіти.

 Наукова діяльність спрямована на вдосконалення техніки та технології розробки тонких та вельми тонких пластів, підвищення якості вугілля, що видобувається, дослідження напружено-деформованого стану гірського масиву.

  Постійно підвищує свій викладацький та науковий рівень. У 2015 р. пройшов стажування у ТОВ «Науково-проектний центр ДТЕК» з метою вивчення сучасних методів та засобів прийняття технологічних рішень при проектуванні гірничого виробництва.

  За досягнення в викладацькій та науковій діяльності відзначений Почесними грамотами обласної Ради та Міського Голови, знаком «Шахтарська слава» ІІІ ступеню, відзнакою «Відмінник освіти», медаллю «За відданість Університету», Почесним дипломом та подяками Університету.

 Викладає дисципліни: «Прийняття технологічних рішень у гірничому виробництві», «Технологія закриття шахт».

 Профіль: ORCID, Web of Science, Google Scholar

 Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 62, тел.: (0562) 47-23-26,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress