joomla 3wordpress

    Асистент кафедри гірничої інженерії та освіти.

  У 2009 році вступив до Національного гірничого університету на кафедру підземної розробки родовищ (зараз Національний технічний університет "Дніпровська політехніка", кафедра гірничої інженерії та освіти). У 2015 році успішно захистив магістерську дипломну роботу та отримав диплом гірничого інженера з відзнакою.

 До магістратури Лисенко Р. С. вступив на програму потрійного дипломування "Advanced mineral resources developmen". Окрім Національного гірничого університету він паралельно закінчив "Montanuniversitat Leoben" в Австрії та "TU Bergakademie Freiberg" у Німеччині. У кінці програми отримав три дипломи зі спеціальності "Розробка родовищ та видобування корисних копалин". Під час навчання Лисенко Р.С. також закінчив кафедру військової підготовки та отримав звання молодшого лейтенанта запасу.

 Впродовж 2015 – 2018 рр. навчався в аспірантурі при кафедрі підземної розробки родовищ за напрямом підготовки "Гірництво". З 2018 року і дотепер працює асистентом кафедри.

 Наукова діяльність: дослідження проблем видобутку корисних копалин та розробки газогідратних родовищ; створення ресурсозберігаючих технологій використання метану вугільних пластів та транспортування природного газу в газогідратній формі; дослідженням процесів утворення та дисоціації газогідратів при зміні термобаричних умов.

 Протягом своєї роботи на кафедрі приймає участь у виконанні низки фундаментальних та прикладних науково-дослідних робіт, що фінансуються з видатків державного бюджету, з пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки в Україні.

 Є членом організаційних комітетів двох міжнародних науково-практичних конференцій "Українська школа гірничої інженерії" та "Газогідратні технології у гірництві, нафтогазовій справі, геотехніці та енергетиці". Голова Ради молодих вчених гірничого факультету.

 Вільно володіє професійною англійською мовою. Публікується у провідних фахових виданнях, в тому числі і в іноземних рецензованих, активно бере участь у наукових і науково-практичних конференціях та семінарах. Приймає участь у міжнародних програмах обміну та стажування, входить до групи розвитку міжнародних зв’язків кафедри.

 Викладає дисципліни: "Технологія підземної розробки родовищ корисних копалин", "Професійна англійська мова для інженерів".

  Наукові профілі:  ORCIDScopusWeb of Science.

  Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 61,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress