joomla 3wordpress

  Старший викладач кафедри гірничої інженерії та освіти.

 У 1992 р. вступив на денне відділення гірничого факультету Дніпропетровського гірничого інституту ім. Артема на спеціальність «Підземна розробка родовищ корисних копалин». 1997 року закінчив Національну гірничу академію України і вступив до очної аспірантури на кафедру підземної розробки родовищ. З 2000 по 2007 рр. працював провідним інженером науково-технічного відділу, а потім завідувачем сектору науково-технічної інформації науково-дослідної частини Національного гірничого університету. На кафедрі працює з 1999 року. Куратор студентської групи.

 З 2007 р. входить до Організаційного комітету щорічної міжнародної науково-практичної конференції «Українська школа гірничої інженерії».

 Наукова діяльність спрямована на дослідження параметрів закріплення гірських порід багаторівневими анкерними системами.

 Результати наукових досліджень доповідав на багатьох всеукраїнських та міжнародних конференціях, таких як: "Українська школа гірничої інженерії", "Форум гірників", "Геотехнічна механіка", "Розширюючи обрії", "Молодь: наука та інновації".

  З 02.10.2017 по 17.11.2017 р. пройшов стажування за програмою міжнародної академічної мобільності та підвищення кваліфікації викладачів і науковців на базі MCR Sp. z.o.o. (Польща), за участю Гірничо-металургійної академії ім. С. Сташиця (Польща), Фрайберзької гірничої академії (Німеччина), Загребського університету (Хорватия) та отримав сертифікат, що засвідчує успішно пройдений науково-практичний та методико-педагогічний он-лайн курс та взяв участь у міжнародній науковій конференції.

 Викладає дисципліни: "Технологія підземної розробки родовищ корисних копалин".

 Профілі: ORCIDScopusWeb of ScienceGoogle Scholar.

 Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 58, тел.: (056)746-21-37

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress