joomla 3wordpress

     Кандидат технічних наук, доцент кафедри гірничої інженерії та освіти, завідувач науково-технічного відділу НДЧ.

   В 2004 році закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю "Розробка родовищ корисних копалин" та вступив до аспірантури при кафедрі підземної розробки родовищ. Протягом 2007 – 2011 рр. працював у Національному гірничому університеті асистентом кафедри підземної розробки родовищ. З березня 2007 по листопад 2011 року заступник декана гірничого факультету.

  У 2011 захистив кандидатську дисертацію на тему "Обґрунтування технологічних параметрів виїмки тонких і некондиційних вугільних пластів в слабометаморфізованих вміщуючих породах" за спеціальністю 05.15.02 – Підземна розробка родовищ корисних копалин..

  З вересня 2011 року працює доцентом кафедри гірничої інженерії та освіти (раніше підземної розробки родовищ).

  З листопада 2011 по вересень 2018 року заступник директора Інституту заочної освіти. Постійно приймав участь у створенні та оновленні нормативних документів університету на посаді заступника директора Институту заочної освіти з методичної роботи.

  Наукова діяльність пов’язана з удосконаленням підземної розробки тонких і некондиційних вугільних пластів на базі технологічних рішень, підвищуючих якість гірської маси до нормативних вимог твердого палива; технологією виробництва твердого органічного палива. Обґрунтування параметрів технологій розробки техногенних родовищ корисних копалин.

  Постійно бере участь у організації і технічному супроводі, а також виконанні держбюджетних і госпдоговірних, як науковий співробітник та завідувач науково-технічного відділу Науково-дослідної частини НТУ «ДП».

  З 02 жовтня по 17 листопада 2017 року учасник програми міжнародної академічної мобільності та підвищення кваліфікації викладачів і науковців на базі MCR Sp. z.o.o. (Польща) за участю Гірничо-металургійної академії ім. С. Сташиця (Польща), Фрайберзької гірничої академії (Німеччина), Загребського університету (Хорватія) та отримав сертифікат, що засвідчує успішно пройдений науково-практичний та методико-педагогічний он-лайн курс та взяв участь у міжнародній науковій конференції.

  В 2018 році отримано сертифікат про закінчену стартап школу Startap School Dnipro Sikorsky Challenge Pilot program в м. Дніпро.

  З квітня по вересень 2019 року (15-19 квітня; 09-13 вересня) пройшов стажування за програмою академічної мобільності International Internship in the Geological Exploration Methodologies. Internship was conducted in featuring with AGH University of Science and Technology (Poland), Geological Survey of Finland, Dnipro University of Technology (Ukraine), Kryvyi Rih National University (Ukraine), PROXIS Sp. z.o.o. (Poland), Concern Geobid-Pangea (Poland).

 Викладає дисципліни: "Основи розробки техногених родовищ", "Геотехнології".

   Наукові профілі: ORCID, Scopus, Web of Science, Google Scholar

   Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 49а, тел.: (056) 373-07-02,

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress