joomla 3wordpress

   Кандидат технічних наук, доцент.

  У 1985 році закінчив з відзнакою Дніпропетровський гірничий інститут ім. Артема (нині Національний технічний університет "Дніпровська політехніка") за спеціальністю «Технологія та комплексна механізація підземної розробки родовищ корисних копалин».

 З 1985 року по 1992 р. працював шахті "Центральна" ВО "Воркутавугілля", де займав посади від гірничого майстра до заступника головного інженера. З 1992 по 2004 р. працював заступником директора Науково-дослідного інституту гірничих проблем Академії інженерних наук України.

 Протягом 1997-2001 рр. навчався в аспірантурі без відриву від виробництва за спеціальністю 05.15.11 – Фізичні процеси гірничого виробництва. У 2008 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Обґрунтування параметрів виїмкових полів вугільних пластів у складних гідрогеологічних умовах" за спеціальністю 05.15.02 – Підземна розробка родовищ корисних копалин. З 2004 року по теперішній час працює на кафедрі гірничої інженерії та освіти (раніше підземної розробки родовищ).

 Бере активну участь в організації та проведенні щорічної Міжнародної науково-практичної конференції "Школа підземної розробки", у виконані науково-дослідних робіт.

 Наукова діяльність спрямована на встановлення закономірностей взаємовпливу границь відпрацювання вугільних пластів і гідрогеомеханічних процесів формування водопритоків у масиві та на поверхні шахтного поля, що в цілому визначає гідробезпеку гірничих робіт.

За свою трудову діяльність  нагороджений: знаком "Шахтарська слава" ІІІ ступеню, "Шахтарська доблесть" ІІ ступеню, відзнакою АІН України "За значний внесок у розвиток інженерної справи в Україні", "Знак вдячності НГУ" та почесними дипломами НТУ "Дніпровська політехніка".

 З 02 жовтня по 17 листопада 2017 року учасник програми міжнародної академічної мобільності та підвищення кваліфікації викладачів і науковців на базі MCR Sp. z.o.o. (Польща) за участю Гірничо-металургійної академії ім. С. Сташиця (Польща), Фрайберзької гірничої академії (Німеччина), Загребського університету (Хорватія) та отримав сертифікат, що засвідчує успішно пройдений науково-практичний та методико-педагогічний он-лайн курс та взяв участь у міжнародній науковій конференції.

 Викладає дисципліни: "Підземна розробка родовищ корисних копалин", «Механізовані комплекси".

  Наукові профілі: ORCIDScopusWeb of ScienceGoogle Scholar

  Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 62,

e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress