joomla 3wordpress

  Кандидат технічних наук, доцент, PhD. 

 Протягом 1993 – 1997 рр. навчався у Державній гірничій академії України за спеціальністю "Підземна розробка родовищ корисних копалин", а з 1997 – 2000 рр. в аспірантурі. З 2000 р. молодший науковий співробітник кафедри ПРР, а з 2001 р. – науковий співробітник, за сумісництвом – заступник декана  з трудового виховання.   У 2004 р. працював інженером інноваційного відділу науково-дослідної частини Національного гірничого університету. З 2005 р. – асистент кафедри підземної розробки родовищ.

 У жовтні 2005 р. захистив кандидатську дисертацію на тему "Обґрунтування параметрів способу охорони підготовчих виробок при комбінованій системі розробки пологих пластів на великих глибинах" за спеціальністю 05.15.02 – Підземна розробка родовищ корисних копалин. 

  З 2006 р.  працює доцентом кафедри та є заступником завідувача кафедри з методичної роботи. Виконує обов’язки координатора робочих груп до ліцензування та акредитацій освітніх програм спеціальності 184 Гірництво. Під час щорічної міжнародної конференції "Форум гірників" доц. Медяник В.Ю. – секретар секції №2 "Технології підземного видобутку корисних копалин". Приділяє увагу вихованню студентської молоді, є куратором студентських груп. Має наукові праці в співавторстві зі студентами. Має державні та галузеві нагороди. Відповідальний виконавець низки госпдоговірних тем.

 Наукова діяльність спрямована на інноваційне проектування та планування прогресивних технологій розробки родовищ мінеральних ресурсів на прикладі газовугільних шахт та їх ліквідації. 

 Постійно підвищує свій викладацький та науковий рівень. У 2015 р. пройшов стажування у ТОВ "Науково-проектний центр ДТЕК" з метою вивчення нових сучасних способів і методів проєктування виїмкових горизонтів і полів вугільних шахт. З 02.10.2017 по 17.11.2017 р. пройшов стажування за програмою міжнародної академічної мобільності та підвищення кваліфікації викладачів і науковців на базі MCR Sp. z.o.o. (Польща), за участю Гірничо-металургійної академії ім. С. Сташиця (Польща), Фрайберзької гірничої академії (Німеччина), Загребського університету (Хорватія) та отримав сертифікат, що засвідчує успішно пройдений науково-практичний та методико-педагогічний он-лайн курс та взяв участь у міжнародній науковій конференції. У 2020 р. пройшов стажування у Інституті геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України.

 Викладає дисципліни: "Геотехнологія (підземна розробка родовищ)", "Проектування в гірництві (підземна розробка)", "Проектування вугільних шахт".

Профіль: ORCIDScopusWeb of ScienceGoogle Scholar.

Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 58, тел.: (0562)47-23-26

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress