joomla 3wordpress

  Кандидат технічних наук, доцент, PhD. 

 Протягом 1993 – 1997 рр. навчався у Державній гірничій академії України за спеціальністю "Підземна розробка родовищ корисних копалин", а з 1997 – 2000 рр. в аспірантурі. З 2000 р. молодший науковий співробітник кафедри ПРР, а з 2001 р. – науковий співробітник, за сумісництвом – заступник декана  з трудового виховання.   У 2004 р. працював інженером інноваційного відділу науково-дослідної частини Національного гірничого університету. З 2005 р. – асистент кафедри підземної розробки родовищ.

 У жовтні 2005 р. захистив кандидатську дисертацію на тему "Обґрунтування параметрів способу охорони підготовчих виробок при комбінованій системі розробки пологих пластів на великих глибинах" за спеціальністю 05.15.02 – Підземна розробка родовищ корисних копалин. 

 З 2006 р. працює доцентом кафедри та є заступником завідувача кафедри з методичної роботи. Виконує обов’язки координатора робочих груп до ліцензування та акредитацій освітніх програм спеціальності 184 Гірництво. Під час щорічної міжнародної конференції "Форум гірників" доц. Медяник В.Ю. – секретар секції №2 " Гірничої інженерії ". Секретар науково-методичної комісії НТУ «ДП» спеціальності 184 Гірництво. Експерт НАЗЯВО з 2021 року. Приділяє увагу вихованню студентської молоді, є куратором студентських груп. Має державні та галузеві нагороди. Відповідальний виконавець низки госпдоговірних тем.

   Наукова діяльність спрямована на інноваційне проектування та планування прогресивних технологій розробки родовищ мінеральних ресурсів на прикладі газовугільних шахт та їх ліквідації. 

    Постійно підвищує свій викладацький та науковий рівень. У 2020 р. пройшов стажування у Інституті геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України, за темами: 1. Ознайомлення з досвідом прийняття технологічних рішень при виконанні проєктних робіт з реструктуризації та закриття вугільних шахт України; 2. Ознайомлення із сучасними програмами проведення досліджень методами комп'ютерного моделювання. У 2021 р – проходження навчання та курсу «Експерт з акредитації освітніх програм. Онлайн тренінг» на платформі ГО «ПРОМЕТЕУС». Має підвищення кваліфікації у заході: «Modern directions of scientific research development» (2021 р.), а також низку семінарів з підвищення кваліфікації за темами «Цифрові рішення в проєктуванні об’єктів гірничого виробництва». К-Mine: Шахтна цифровізація, і «Проблеми раціонального використання соціально-економічного, еколого-енергетичного, нормативно-правового потенціалу України та її регіонів на тему: Раціональне використання природноресурсного потенціалу техногенних родовищ Кривбасу. З 29 липня по 5 серпня 2022 року проходження підвищення кваліфікації на тему: «Кібербезпека та штучний інтелект». З 18.10.2022 по 14.12.2022 р. пройшов стажування за програмою міжнародної академічної мобільності та підвищення кваліфікації викладачів і науковців з курсу «Цифрове викладання», який організовано відповідно до міжнародних рамок мобільності персоналу та спрямований на вдосконалення професійних навичок у сфері цифрового викладання, що розроблено проєктною командою TUD в рамках міжнародного проєкту «Створення німецько-української університетської мережі для забезпечення успішної освіти в українських університетах під час війни» та за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) в рамках програми фінансування «Україна цифрова: цифрові технології в освіті» та програми «Українсько-німецької університетської мережі для забезпечення успішної освіти в українських університетах під час війни та кризи» та за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) в рамках програми фінансування «Україна цифрова: Забезпечення академічного успіху в часи кризи». Має підвищення кваліфікації у заходах: «Інформаційні технології та менеджмент у вищій освіті та науці» Фергана 2022, Республіка Узбекистан; Наука і технології: проблеми, перспективи та інновації. Osaka, Japan. 2023.

 Закінчив освітній курс «Орбітальне обслуговування, складання та виробництво на орбіті (On-orbit Servicing, Assembly, and Manufacturing, OSAM): проблеми, технічні рішення, глобальні тренди»у 2023 році.

 Викладає дисципліни: «Проєктування шахт», «Прийняття технологічних рішень у гірничому виробництві», «Cтворення інноваційних систем розробки мінеральних ресурсів на Місяці, Марсі та астероїдах».

Профіль: ORCIDScopusWeb of ScienceGoogle Scholar.

Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 58, тел.: (0562)47-23-26

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress