joomla 3wordpress

    Кандидат технічних наук, доцент.

 В 2010 році закінчила з відзнакою Національний гірничий університет за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» і здобула кваліфікацію еколога з дослідницьким рівнем діяльності, викладача вищого навчального закладу. Паралельно у 2010 році закінчила Міжгалузевий інститут безперервної освіти Національного гірничого університету та отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Економіка та підприємництво. Фінанси». Здобула кваліфікацію професіонала у сфері фінансів.

  Впродовж 2010 – 2013 рр. навчалася в очній аспірантурі при кафедрі підземної розробки родовищ за напрямом підготовки «Гірництво». Після закінчення аспірантури працювала асистентом кафедри (2013 – 2018 рр).

  У 2016 році захистила кандидатську дисертацію  на тему «Обґрунтування параметрів технології розробки газогідратних покладів неоднорідної структури» за спеціальністю 05.15.02 - Підземна розробка родовищ корисних копалин.

 З 2018 року і дотепер працює доцентом кафедри гірничої інженерії та освіти (раніше – кафедра підземної розробки родовищ).

 Наукова діяльність пов’язана з дослідженнями проблем видобутку корисних копалин, зокрема з вивченням родовищ газових гідратів та розробкою технологій видобутку природного газу з газогідратних покладів; дослідженням процесів гідратоутворення й дисоціації газогідратів при зміні термобаричних умов; розробкою інноваційних технологічних рішень щодо видобутку мінеральної сировини родовищ корисних копалин.

 Протягом періоду своєї діяльності приймала участь у виконанні низки фундаментальних та прикладних науково-дослідних робіт, що фінансувалися з видатків державного бюджету, з пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки в Україні.

 У 2016 році нагороджена ректором Почесним дипломом за внесок у розвиток й зміцнення авторитету університету та Почесним дипломом від Придніпровського наукового центру НАН України за плідну наукову та науково-організаційну діяльність.

 Є переможцем обласного конкурсу наукових проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині» (2019 р.).

 Відповідальний редактор журналу «Mining of Mineral Deposits», що входить одночасно до двох наукометричних баз даних – Scopus і Web of Science.

 Є членом організаційних комітетів двох міжнародних науково-практичних конференцій «Українська школа гірничої інженерії» та «Газогідратні технології у гірництві, нафтогазовій справі, геотехніці та енергетиці».

 Публікується у провідних фахових виданнях, в тому числі і в іноземних рецензованих виданнях, включених до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science, активно бере участь у наукових і науково-практичних заходах (конференціях, семінарах), у тому числі міжнародних, які проводяться у країнах, що входять до складу ЄС та ОЕСР.

 Пройшла міжнародне стажування за програмою академічної мобільності International Academic Mobility Program and Professional Development of Teaching Staff and Researchers «International Internship in the Underground Mining Program» (AGH University of Science and Technology, Jagiellonian University in Krakow, Wroclaw University of Science and Technology), Республіка Польща з 01.06.2019 по 01.09.2019.

  Викладає дисципліни: «Сучасні напрями розвитку гірничої справи».

 Наукові профілі: ORCID, Scopus, Web of Science, ResearchGate,

Google Scholar, Mendeley

  Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 57, тел.: (0562) 47-90-47,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress