joomla 3wordpress

    Кандидат технічних наук, доцент кафедри гірничої інженерії та освіти.

   У 2013 р. з відзнакою закінчив Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет» за спеціальністю «Розробка родовищ та видобування корисних копалин» за напрямом підготовки 6.050301 «Гірництво» та здобув кваліфікацію гірничого інженера, дослідника.

 У 2012-2013 рр. в рамках міжнародного проекту підготовки магістрів гірничого напрямку Advanced mineral resources development, проходив навчання в Гірничому університеті Леобена (Австрія), має сертифікат за курсом Mining and Tunneling.

Впродовж 2013 – 2016 років навчався в очній аспірантурі при кафедрі підземної розробки родовищ за напрямом підготовки «Гірництво». Брав участь у бюджетних та госпдоговірних тематиках університету. Після закінчення аспірантури перейшов на викладацьку роботу – асистента кафедри.  

  У 2019 році захистив кандидатську дисертацію за темою «Обґрунтування параметрів конструктивно-технологічної схеми селективного відпрацювання пластів із залишенням породи у виробленому просторі» за спеціальністю 05.15.02 – Підземна розробка родовищ корисних копалин. Після захисту дисертаційної роботи працює доцентом кафедри гірничої інженерії та освіти.

 Наукова діяльність зосереджена на актуальних науково-технічних напрямах: розробка прогресивних технологічних систем, які дозволяють забезпечити підвищення якості видобутого вугілля при відпрацюванні тонких та вельми тонких вугільних пластів; вдосконалення механізації очисних процесів та схем акумуляції шахтних пустих порід у підземному просторі; дослідження напружено-деформованого стану масиву гірських порід при різних параметрах відпрацювання вугільних родовищ із закладанням виробленого простору.

 Результати наукових досліджень доповідав на багатьох всеукраїнських та міжнародних конференціях, таких як: «Українська школа гірничої інженерії», «Форум гірників», «Геотехнічна механіка», «Розширюючи обрій», «Молодь: наука та інновації», «Вугільна промисловість в умовах декарбонізації», «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення і майбутнє» (Україна), Szkola Eksplotacji Podziemnej (Польша), «SOMP Annual Meeting and Conference» (Китай).  Постійно бере участь у виконанні держбюджетних та госпдоговірних робіт, як керівник, відповідальний та основний виконавець.

 Вільно володіє англійською мовою. Має міжнародний сертифікат з англійської мови TOEFL. Приймає участь у розвитку міжнародних зв’язків кафедри гірничої інженерії та освіти. Багато часу приділяє вихованню студентської молоді, є куратором студентської групи. Має наукові праці в співавторстві зі студентами. Входить в склад членів організаційного комітету щорічної міжнародної науково-практичної конференції «Українська школа гірничої інженерії».

 Викладає дисципліни: «Базисний інжиніринг і моделювання об’єктів гірничого виробництва».

 Наукові профілі: ORCIDScopusGoogle Scholar

 Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 60, тел.: (0562)46-90-47,

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress