joomla 3wordpress

  Кандидат технічних наук, доцент.

   У 1990 року закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю "Розробка родовищ корисних копалин" та вступив до аспірантури при кафедрі підземної розробки родовищ (нині кафедра гірничої інженерії та освіти. З 1990 року працював на посадах  молодшого, старшого наукового співробітника, асистента, доцента .

 У 2006 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Обґрунтування параметрів ін'єкційної закладки при свердловинній підземній газифікації вугілля (СПГВ)" за спеціальністю 05.15.02 - Підземна розробка родовищ.

 Наукова діяльність  охоплює напрями з свердловинної підземної газифікації вугілля (СПГВ): розробка параметрів герметичності підземного газогенератора, обґрунтування адаптаційних процесів взаємодії системи "газогенератор-породовугільний масив" в умовах вигазовування пласта твердого палива, розробка критеріїв придатності вугільних родовищ до підземної газифікації, розробка і впровадження стендових установок з дослідження процесів і параметрів СПГВ. Фальштинським В.С. розроблено: два робочих проекти будівництва станцій "Підземгаз" для шахт ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля"; технологічна документація демонстраційної стендової установки, методика досліджень процесів протікання СПГВ, за контрактом з Міністерством міжнародної торгівлі та промисловості Японії й фірм JCOAL і Mitsui (2000 – 2001); розроблена технологічна схема дослідного підземного газогенератора для умов шахти "Барбара" (Польща) у рамках виконання проекту "HUGE", реалізовано технологію газифікації вугілля Західного Донбасу на стендовій установці з отримання товарної енергетичної та хімічної продукції, обґрунтовано критерії придатності і параметрів газифікації вугільних пластів Соленівського та Селезневського родовища і пластів МПО "Кузбас".

 Викладає дисципліни: "Управління станом гірського маисву", "Теорія геодинамічних явищ".

  Наукові профілі: ORCIDScopusWeb of ScienceGoogle Scholar

  Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 57, тел.: (0562)46-90-47

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress