joomla 3wordpress

    Кандидат технічних наук, доцент кафедри гірничої інженерії та освіти, вчений секретар кафедри.

  У 2003 р. з відзнакою закінчив Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет» за спеціальністю «Розробка родовищ та видобування корисних копалин» за напрямом підготовки 7.050301 «Гірництво» та здобув кваліфікацію гірничого інженера, дослідника.

 Протягом 2003 – 2006 рр. навчався в очній аспірантурі при кафедрі підземної розробки родовищ за напрямом підготовки «Гірництво». Брав участь у бюджетних та госпдоговірних тематиках університету. Після закінчення аспірантури перейшов на викладацьку роботу – асистент кафедри. З 2008 по  2013 рр. працював секретарем приймальної комісії гірничого факультету. З 2006 року і дотепер працює секретарем навчально-науково-виробничого комплексу "Вугілля". З 2013 року займає посаду секретаря кафедри підземної розробки родовищ. Є куратором напряму кафедри з підготовки студентів за програмою "Міжнародного університету ресурсів".

 У 2014 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Обґрунтування параметрів технологічних схем антрацитових шахт для їх адаптації до інновацій» за спеціальністю 05.15.02 – Підземна розробка родовищ корисних копалин. З 2015 доцент кафедри гірничої інженерії та освіти (підземної розробки родовищ 1900 – вересень 2019 рр.).

 Наукова діяльність спрямована на вирішення актуальних науково-технічних проблем системності управління запасами, метаноповітряними потоками, викидами шахтної води та породними відходами шахт і фабрик. З метою підвищення інноваційного рівня вирішуються теоретичні та практичні завдання кількісної оцінки стану технологічних схем вугільних шахт.

 Результати наукових досліджень доповідав на багатьох всеукраїнських та міжнародних конференціях, таких як: «Українська школа гірничої інженерії», «Форум гірників», «Геотехнічна механіка», «Розширюючи обрії», «Молодь: наука та інновації», Szkola Eksplotacji Podziemnej (Польша). 

  Вільно володіє англійською мовою. Має міжнародний сертифікат з англійської мови FCE. Приймає участь у розвитку міжнародних зв’язків кафедри гірничої інженерії та освіти. Багато часу приділяє вихованню студентської молоді, є куратором студентських груп. Має наукові праці в співавторстві зі студентами.

 З 02.10.2017 по 17.11.2017 р. пройшов стажування за програмою міжнародної академічної мобільності та підвищення кваліфікації викладачів і науковців на базі MCR Sp. z.o.o. (Польща), за участю Гірничо-металургійної академії ім. С. Сташиця (Польща), Фрайберзької гірничої академії (Німеччина), Загребського університету (Хорватия) та отримав сертифікат, що засвідчує успішно пройдений науково-практичний та методико-педагогічний он-лайн курс та взяв участь у міжнародній науковій конференції.

 Викладає дисципліни: «Організація та планування підземних гірничих робіт», «Бізнес інжиніринг», «Менеджмент та планування вугільних підприємств», «Основи гірничого виробництва»

 Наукові профілі: ORCID, Scopus, Web of Science, Google Scholar

 Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 58, тел.: (0562) 47-90-47, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress