joomla 3wordpress

     Старший науковий співробіник кафедри гірничої інженерії та освіти, кандидат технічних наук.

   2007 року закінчив Національний гірничий університет. З 2010 року почав працювати на кафедрі підземної розробки асистентом, викладаючи професійну англійську мову для бакалаврів та механіку гірських порід. 2013 року вступив до аспірантури. У 2015 році захистив кандидатську дисертацію.

   Брав участь у декількох міжнародних конференціях, в тому числі у ХХІ Світовому гірничому конгресі, що відбувся у Стамбулі, Туреччина, а також у міжнародній конференції, присвяченій освіті в гірничій справі. Був учасником конференції організації "Спілка гірничих професорів – SOMP", що проводилася в Греції (2013 р.) та трьох міжнародних конференцій "Школа підземної розробки".

   Темою наукових досліджень є вивчення властивостей природних та штучних газових гідратів, розробка технологій видобутку природного газу з газогідратних покладів та розробка способів утилізації метану вугільних шахт, що надходить на поверхню через дегазаційні свердловини.

Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 61, тел.: (0562)47-90-47, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress