joomla 3wordpress

Malova    Науковий співробітник кафедри гірничої інженерії та освіти.

   1998 року закінчила Національну гірничу академію України за спеціальністю "Менеджмент у виробничій сфері" та здобула кваліфікацію економіста. Працює на кафедрі з 2006 року після завідування Центром науково-технічної творчості молоді при науково-дослідній частині НГУ, де займалася підготовкою та проведенням студентських конференцій, олімпіад та виданням збірника студентських наукових робіт.

    У теперішній час займається науково-дослідною роботою з комплексної тематики "Розробка засад синтезу інформаційних і геомеханічних систем керування процесами підземних гірничих робіт", де беруть участь співробітники Національного гірничого університету, Криворізького національного університету та Донбаського державного технічного університету.

    З 2010 року відповідає за видавництво англомовного збірника "Progressive Technologies of Coal, Coalbed Methane, and Ores Mining" (Netherlands, CRC Press / Balkema), який входить до наукометричної бази даних "Web of Science".

    Малова О.К. є членом Організаційного комітету постійно діючої міжнародної "Школи підземної розробки" та є відповідальним секретарем і технічним редактором фахового науково-технічного збірника "Розробка родовищ".

    На кафедрі займається питаннями моделювання процесів гірничого виробництва при розв’язанні задач методами обчислювального експерименту, володіє комп’ютерною графікою та допоміжними програмами з обробки текстових даних для підготовки матеріалів до друку.

    Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 61,

тел.: (0562)46-90-47,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress