joomla 3wordpress

    Кандидат технічних наук, доцент, професор кафедри гірничої інженерії та освіти, заступник завідувача кафедрою.

   1986 року з відзнакою закінчив Донецький гірничий технікум ім. Абакумова за спеціальністю "Гірнича електромеханіка". Протягом 1987 – 1992 рр. навчався на денному відділенні гірничого факультету Дніпропетровського гірничого інституту ім. Артема за спеціальністю "Підземна розробка родовищ корисних копалин". У 1992 році закінчив інститут і вступив до очної аспірантури на кафедру підземної розробки родовищ. На кафедрі працює з 1995 року на посаді асистента, а після захисту кандидатської дисертації у 2000 році – на посаді доцента, а з 2022 року - на посаді професора.

З 2003 року – заступник завідувача кафедри гірничої інженерії та освіти (у минулому підземної розробки родовищ), член Вченої ради інституту природокористування, член кафедрального семінару по захисту дисертацій за спеціальністю 184 «Гірництво». Є співавтором 2-х підручників, 8-ми навчальних посібників, 2-х монографій та 29-ти методичних розробок.

Нагороджений знаком «Шахтарська слава» ІІ та ІІІ ступеню, медалями «За відданість НГУ» та «ім. Динника О.М.».

Член вченої ради гірничого факультету.

  

Наукова діяльність спрямована на дослідження параметрів закріплення слабких водонасичених порід високонапірними цементними струменями та напружено-деформованого стану гірських порід навколо підготовчих виробок закріплених анкерним кріпленням.

Має 67 наукових праць (17 наукових праць у науковометричній базі SCOPUS та 6 у WEB of SCIENCE), 7 патентів на винахід.

Викладає дисципліни: «Технологія підземної розробки родовищ корисних копалин» та «Підземна розробка вугільних родовищ у складних умовах» для бакалаврів спеціальності 184 Гірництво, а також для магістрів вибіркову дисципліну «Сучасні аспекти використання георесурсів при закритті шахт», є керівником виробничих та переддипломних практик, курсових та кваліфікаційних робіт.

  Наукові профілі: ORCIDScopusWeb of ScienceGoogle Scholar

   Контакти: пр. Д. Яворницького 19, корп. 4, кім. 58, тел.: (0562)47-23-26

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress
joomla 3wordpress