joomla 3wordpress

    Vlasov Доктор технічних наук, професор.

 

     Після закінчення у 1981 році Дніпропетровського гірничого інституту ім. Артема пройшов усі сходинки від молодшого наукового співробітника до професора кафедри ПРР з 2000 року й дотепер.

     Власов С.Ф. бере активну участь у підготовці науково-педагогічних кадрів не тільки Національного гірничого університету, але й ВНЗ і НДІ Дніпропетровської області. Він є куратором ради молодих вчених Дніпропетровської області, яку він створив і очолював з 2000 по 2010 роки. З 2009 р. Власов С.Ф. очолює секцію по роботі з молодими вченими в Придніпровському науковому центрі НАН України та МОН України.

    Власов С.Ф. є членом спеціалізованої вченої ради із захисту докторських та кандидатських дисертацій (Д 08.080.04).

    З 2013 року Сергій Федорович на підставі грантів читає лекції з "Інженерної геології" у В’ятському Державному університеті (Росія).

    Основна наукова діяльність зосереджена на двох напрямах: розробка способів і засобів підвищення стійкості слабких дисперсних порід; підвищення ефективності видобутку вугілля з урахуванням геомеханіки гірського масиву.

    Усього опубліковано 125 наукових праць, у тому числі 4 монографії, 4 збірники, отримано 10 патентів на винаходи. Опубліковано за кордоном 6 наукових статей, взято участь у роботі 24 конференцій, симпозіумів і форумів.

    Контакти: пр. К.Маркса 19, корп. 3, кім. 3,

тел.: (0562) 47-38-64,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress