joomla 3wordpress

     Кандидат технічних наук, доцент, заступник директора Інституту заочної освіти.

     2004 року закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю "Розробка родовищ корисних копалин" та вступив до аспірантури при кафедрі підземної розробки родовищ. Протягом 2007 – 2011 рр. працював у Національному гірничому університеті асистентом кафедри підземної розробки родовищ. З березня 2007 по листопад 2011 року заступник декана гірничого факультету. У 2011 захистив кандидатську дисертацію. З вересня 2011 року працює доцентом кафедри підземної розробки родовищ, а з листопада ще і заступником директора Інституту заочної освіти. 

     На протязі 2010-2012 років співпрацював з підприємствами РФ, що займаються розробкою техногенних родовищ корисних копалин.

     Наукова діяльність пов’язана з удосконаленням підземної розробки тонких і некондиційних вугільних пластів на базі технологічних рішень, підвищуючих якість гірської маси до нормативних вимог твердого палива; технологією виробництва твердого органічного палива. Обґрунтування параметрів технологій розробки техногенних родовищ корисних копалин.

    Має 30 опублікованих наукових робіт (6 наукових праць з високим індексом цитування), методичні розробки та дистанційні курси – опубліковані та на електронних і web-ресурсах, навчальний посібник і підручник.

Контакти: пр. К.Маркса 19, корп. 4, кім. 36,
тел.: (0562)47-23-92,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress