joomla 3wordpress

    Кандидат технічних наук, доцент кафедри гірничої інженерії та освіти,  лауреат премії Президента України для молодих вчених.

    Після закінчення в 2008 році Червоноградського державного технікуму гірничих технологій та економіки за спеціальністю "Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв" був рекомендований до вступу у Національний гірничий університет, де навчався за спеціальністю "Розробка родовищ корисних копалин" (2008 – 2011).  Протягом 2011 – 2014 навчався в очній аспірантурі при кафедрі підземної розробки родовищ, брав участь у держбюджетних та госпдоговірних тематиках. Після закінчення аспірантури перейшов на викладацьку роботу – асистент кафедри.  У 2015 захистив кандидатську дисертацію. З 2016 доцент кафедри.

     Основна наукова діяльність спрямована на дослідження параметрів технології свердловинної підземної газифікації при відпрацюванні тонких та надтонких вугільних пластів. Задіяний у роботах із визначення вихідних даних для проектування та видачі рекомендацій щодо параметрів конкретних технологій отримання товарної продукції на базі СПГВ.

     Має 28 наукових праць, у тому числі 2 колективні монографії, 10 наукових статей у фахових виданнях, 8 статей у закордонних виданнях.

Контакти:

тел.:

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

joomla 3wordpress